Tiimi - Saagatalot
Saagatalot

Ota yhteyttä

myynti

Harri Karvonen

Myyntiedustaja (Levyvalmiit, sisustusvalmiit ja muuttovalmiit pientalot), Pohjois-Pohjanmaa
harri.karvonen@saagatalot.fi
040 869 9814

Johan Lehti

Myyntiedustaja, Uusimaa
johan.lehti@saagatalot.fi
0400 464 294

Maija Kanniainen

Myyntiedustaja, Pirkanmaa
maija.kanniainen@saagatalot.fi
045 163 0130

Taneli Purho

Myyntiedustaja, Uusimaa
taneli.purho@saagatalot.fi
040 180 5888

asiakkuudet

Hanna Virtanen

Asiakaspäällikkö, Pirkanmaa
hanna.virtanen@saagatalot.fi
044 987 4885

Kadi Samaletdin

Asiakaspäällikkö, Uusimaa
kadi.samaletdin@saagatalot.fi
Äitiysvapaalla

Maarit Käkelä

Asiakaspäällikkö, Uusimaa
maarit.kakela@saagatalot.fi
040 570 5101

Nuran Samaletdin

Asiakaspäällikkö, Uusimaa
nuran.samaletdin@saagatalot.fi
044 711 7175

Ossi Niskakangas

Asiakaspäällikkö, Pohjois-Pohjanmaa
ossi.niskakangas@saagatalot.fi
050 522 4032

Tomi Päivärinta

Asiakaspäälliköiden esimies, Pohjois-Pohjanmaa
tomi.paivarinta@saagatalot.fi
044 534 0542

suunnittelu

Jaakko Kivioja

Suunnittelupäällikkö,
jaakko.kivioja@saagatalot.fi
040 913 2561

hallinto

Elisa Niemelä

Markkinointipäällikkö,
elisa.niemela@saagatalot.fi
040 577 1054

Janne Nieminen

Va. Toimitusjohtaja,
janne.nieminen@saagatalot.fi
044 534 0543

tyomaat

Antti Nuuttila

sisustustyönjohtaja,
antti.nuuttila@saagatalot.fi
040 153 4285

Henri Kokkoniemi

maatyönjohtaja,
henri.kokkoniemi@saagatalot.fi
044 775 0001

Kimmo Anetjärvi

työpäällikkö,
kimmo.anetjärvi@saagatalot.fi
040 823 4333

Roy Backända

työnjohtaja, Pirkanmaa
roy.backanda@saagatalot.fi
040 487 9811

talotekniikka

Antti Väätäinen

LVI-työnjohtaja,
antti.vaatainen@saagatalot.fi
050 361 3367

Janne Riekki

sähkötyönjohtaja,
janne.riekki@saagatalot.fi
040 568 9170

Keijo Koivukangas

talotekniikkapäällikkö,
keijo.koivukangas@saagatalot.fi
050 366 1436

Ota
yhteyttä

Rakentajan ideakuvasto

Tilaa tästä sähköpostiisi uuden kotisi suunnittelun tueksi ILMAINEN inspiraatiokuvasto, josta löydät ideoita ja vinkkejä uuden Saagatalosi suunnitteluun!

Talomallit

Tutustu talomalleihin

Katso esimerkkejä suunnitelemistamme talomalleista ja koosta sinulle sopiva malli vaikkapa eri vaihtoehtoja yhdistelemällä! Suunnittelemme aina kodin sinun tarpeeseesi sopivaksi, joten voit valita valmiin mallin ja muokata sitä, yhdistellä eri malleja, tai vaikkapa tulla myyjän juttusille oman, uniikin taloideasi kanssa!

Talomallit