Yhteystiedot - Saagatalot
Saagatalot

Ota yhteyttä

Toimipisteiden yhteystiedot

Saagatalot Tupos: Rytiniementie 2 B, 91910 Tupos
Saagatalot Tampere: Sammonkatu 56, 33540 Tampere
Saagatalot Vantaa: Plaza Business Park, Äyritie 16, 01510 Vantaa

Tiedustelut: toimisto@saagatalot.fi

myynti

Janne Juntunen

Myyntiedustaja, Pohjois-Pohjanmaa
janne.juntunen@saagatalot.fi
044 283 2528

Maija Kanniainen

Myyntiedustaja, Pirkanmaa
maija.kanniainen@saagatalot.fi
045 163 0130

Risto Juntunen

Myyntipäällikkö,
risto.juntunen@saagatalot.fi
044 500 5970

Taneli Purho

Myyntiedustaja, Uusimaa
taneli.purho@saagatalot.fi
040 180 5888

asiakkuudet

Hanna Virtanen

Asiakaspäällikkö, Pirkanmaa
hanna.virtanen@saagatalot.fi
044 987 4885

Kadi Syrja

Asiakaspäällikkö, Uusimaa
kadi.syrja@saagatalot.fi
Äitiysvapaalla

Nuran Samaletdin

Asiakaspäällikkö, Uusimaa
nuran.samaletdin@saagatalot.fi
044 711 7175

Ossi Niskakangas

Asiakaspäällikkö, Pohjois-Pohjanmaa
ossi.niskakangas@saagatalot.fi
050 522 4032
Tiila Kallunki

Tiila Kallunki

Asiakkuusjohtaja,
tiila.kallunki@saagatalot.fi
040 582 3357

hallinto

Elisa Niemelä

Markkinointipäällikkö,
elisa.niemela@saagatalot.fi
Äitiysvapaalla
Markkinointikoordinaattori

Heini Ruuskanen

Markkinointikoordinaattori,
heini.ruuskanen@saagatalot.fi
040 568 9170
Timo Sääskilahti toimitusjohtaja Saagatalot

Timo Sääskilahti

Toimitusjohtaja,
timo.saaskilahti@saagatalot.fi
040 86 76786

tyomaat

Antti Nuuttila

työnjohtaja, Uusimaa
antti.nuuttila@saagatalot.fi
040 153 4285

Kimmo Anetjärvi

työpäällikkö,
kimmo.anetjärvi@saagatalot.fi
040 823 4333

Markku Rekola

työnjohtaja, Pirkanmaa
markku.rekola@saagatalot.fi
041 730 5724

Vesa-Pekka Romppainen

työnjohtaja, Pohjois-Pohjanmaa
vesa-pekka.romppainen@saagatalot.fi
0444540380

Ota yhteyttä

Laskutustiedot

Saagatalot Oy
2533356-5

Verkkolaskuosoitteet

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Saagatalot Oy
verkkolaskuosoite 003725333565

Operaattori:
Pagero

Välittäjän tunnus:
003723609900

Jos yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskua, otamme laskunne vastaan paperilaskuna.

Paperilaskuosoitteet

Kirjoitathan OVT-tunnuksen myös paperilaskujen osoitteeseen.

Saagatalot Oy
OVT 003725333565
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostitse lähetettävät laskut

admicom@xbs-salo.com

Lasku tulee olla pdf-muodossa ja sekä laskun että liitteiden samassa tiedostossa (lasku ensimmäisenä, jonka jälkeen liitteet). Yhdessä sähköpostissa saa olla ainoastaan yksi pdf-muotoinen lasku.

Maksumuistutukset, tiedotteet, muu posti

Maksumuistutukset, tiedotteet ja muu posti lähetetään postiosoitteeseemme Rytiniementie 2 B, 91910 Tupos tai sähköpostitse osoitteeseen toimisto@saagatalot.fi.

Tiedustelut

Voit tiedustella laskutukseen liittyviä asioita osoitteesta toimisto@saagatalot.fi

Rakentajan ideakuvasto

Tilaa tästä sähköpostiisi uuden kotisi suunnittelun tueksi ILMAINEN inspiraatiokuvasto, josta löydät ideoita ja vinkkejä uuden Saagatalosi suunnitteluun!

Talomallit

Tutustu talomalleihin

Tutustu talomalliemme esimerkkeihin ja löydä sinulle sopiva ratkaisu, vaikka eri malleja yhdistelemällä. Ota yhteyttä myyjään, joka auttaa unelmien kotisi suunnittelussa!

Talomallit