Saagatalot by Slogan

Ota yhteyttä

Toimipisteiden yhteystiedot

Saagatalot Kempele: Professorintie 11 B, 90440 Kempele
Saagatalot Tampere: Sammonkatu 56, 33540 Tampere

Tiedustelut: toimisto@saagatalot.fi

Myynti

Oulun seutu

Risto Juntunen

Myyntipäällikkö
risto.juntunen@saagatalot.fi
044 500 5970

Nina Kilpeläinen

Myyntiedustaja
nina.kilpelainen@saagatalot.fi
041 731 6285

Pirkanmaa

Katja Myllyoja

Myyntiedustaja
katja.myllyoja@saagatalot.fi
044 737 5389

Asiakkuudet

Oulun seutu

Tiila Kallunki

Tiila Kallunki

Asiakkuusjohtaja
tiila.kallunki@saagatalot.fi
040 582 3357

Pirkanmaa

Maria Salmela

Asiakaspäällikkö
maria.salmela@saagatalot.fi
044 987 4885

hallinto

Markkinointikoordinaattori

Heini Ruuskanen

Markkinointi- ja viestintäsuunnittelija,
heini.ruuskanen@saagatalot.fi
040 568 9170
Timo Sääskilahti toimitusjohtaja Saagatalot

Timo Sääskilahti

Toimitusjohtaja,
timo.saaskilahti@saagatalot.fi
040 86 76786

tyomaat

Juho Romppainen

työnjohtaja, Uusimaa
juho.romppainen@saagatalot.fi
041 731 2293

Kimmo Anetjärvi

työpäällikkö,
kimmo.anetjärvi@saagatalot.fi
040 823 4333

Työnjohto, Pirkanmaa

työnjohto, Pirkanmaa

041 730 5724

Vesa-Pekka Romppainen

työnjohtaja, Pohjois-Pohjanmaa
vesa-pekka.romppainen@saagatalot.fi
044 454 0380

Ota yhteyttä

Laskutustiedot

Saagatalot Oy
2533356-5

Verkkolaskuosoitteet

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Saagatalot Oy
verkkolaskuosoite 003725333565

Operaattori:
Pagero

Välittäjän tunnus:
003723609900

Jos yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskua, otamme laskunne vastaan paperilaskuna.

Paperilaskuosoitteet

Kirjoitathan OVT-tunnuksen myös paperilaskujen osoitteeseen.

Saagatalot Oy
OVT 003725333565
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostitse lähetettävät laskut

admicom@xbs-salo.com

Lasku tulee olla pdf-muodossa ja sekä laskun että liitteiden samassa tiedostossa (lasku ensimmäisenä, jonka jälkeen liitteet). Yhdessä sähköpostissa saa olla ainoastaan yksi pdf-muotoinen lasku.

Maksumuistutukset, tiedotteet, muu posti

Maksumuistutukset, tiedotteet ja muu posti lähetetään postiosoitteeseemme Professorintie 11 B, 90440 Kempele tai sähköpostitse osoitteeseen toimisto@saagatalot.fi.

Tiedustelut

Voit tiedustella laskutukseen liittyviä asioita osoitteesta toimisto@saagatalot.fi

Rakentajan ideakuvasto

Tilaa tästä sähköpostiisi uuden kotisi suunnittelun tueksi ILMAINEN inspiraatiokuvasto, josta löydät ideoita ja vinkkejä uuden Saagatalosi suunnitteluun!

Talomallit

Tutustu talomalleihin

Tutustu talomalliemme esimerkkeihin ja löydä sinulle sopiva ratkaisu, vaikka eri malleja yhdistelemällä. Ota yhteyttä myyjään, joka auttaa unelmien kotisi suunnittelussa!

Talomallit